Gotowi na sezon? Przygotuj swoją kosiarkę z promocyjnymi zestawami KUHN!

Sezon rolniczy zbliża się wielkimi krokami, dlatego teraz to idealny moment, by zadbać o sprawność naszych maszyn. Dla wszystkich użytkowników kosiarek dyskowych KUHN mamy świetną wiadomość – rozpoczynamy promocję na zestawy części zamiennych, już od 259 zł brutto! 

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

W ramach naszej kampanii „Przygotuj swoją kosiarkę do sezonu” proponujemy kompleksowe zestawy części oraz oleju, które są niezbędne do przeprowadzenia okresowego przeglądu kosiarek dyskowych. W skład zestawu wchodzą: noże, śruby, nakrętki oraz olej przekładniowy, wszystko to, co potrzebne, by maszyna działała sprawnie i niezawodnie przez cały sezon. W celu ułatwienia procesu konserwacji przygotowaliśmy szczegółową instrukcję wymiany oleju oraz zalecenia dotyczące wymiany śrub, nakrętek i noży. Dzięki temu, dbanie o swoją kosiarkę stanie się jeszcze prostsze.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wystarczy zalogować się na portalu klienta MyKUHN. Proces jest prosty i wygodny, a oferta obowiązuje tylko dla zamówień złożonych w okresie od 22 maja 2024 do 30 czerwca 2024.

KONTAKT

Sprawdź nasz sklep

Nasza oferta

Usługi

Uzupełnieniem naszej oferty są świadczone usługi rolnicze nowoczesnymi maszynami rolniczymi z nawigacją satelitarną.

SIEW

sprawdź

ZBIÓR

sprawdź

UPRAWA

sprawdź

ROL-BRAT S. i W. Załęscy Sp.j.
Żabin Karniewski 39,
06-425 Karniewo
29 69 17 037

ROL-BRAT Oddział Węgrów
ul. T. Kościuszki 100 ,
07-100 Węgrów
25 792 35 47

ROL-BRAT Oddział Rzekuń
ul. Kolonia 16c ,
07-411 Rzekuń
501 429 900